KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7563579
nr 756 3579
Akvarell
Eili Koivisto, Blomsterstilleben, 50-tal, motivets mått: 22 x 30
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 april 2012
kl 20:16:28
150 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
350 kr
400 kr
450 kr